PROSTĚ DOBRÝ - osobní web MARTINA BOHMANA

AKTUALITY

Absolutni legenda pokračuje

Další sezóna se nám začíná rozjíždět. Krásnými výkony se z trenérské skupiny Petra Novotného již blýskli např. Pepa Prorok (46,48 400m), Ruda Götz (47,22 400m), Honza Schiller (42,79 200m), Theodor Jareš  (nejrychlejší běloch s černou duší) aj. Ale zajímavý je fakt, že letos se daří i těm nejzkušenějším, kteří již u Petra trénují drahně let a začli ve svém kalendáři života čmárat čtvrtý křížek (mimochodem Láďa Křížek na nějaký povedený závod zatím čeká, pronásledují jej protivětry..).

Krásnou ukázkou toho, že atletika je sportem pro všechny věkové kategorie je např. i v letošním roce veleúspěšný Tonda Kábele (a že ten těch křížků má už podstatně víc...), Jindra Šimánek, Michal Uhlík (limitář pro ME) či sou/zrozenci 5. dubna: Petr "Šára" Šarapatka, který se na dalším absolvovaném závodě chystá pokořit již snad 50 sezonu trať 400m opět výkonem pod 50 sekund a Martin "Fénix" Bohman.

Sluší se k posledně jmenovanému dodat, že ve své honbě za pokořováním ne/lidksých možností ze sebe od března odhodil symbolických 11 kg (perfektní svaloviny) a byť to z kraje sezony nevypadalo, žačal opět intenzivně ostřelovat hranici 11 sekund, když na včerejších Akademických hrách obsadil, v bezpečně nejsilnější konkurenci na tomto podniku za posledních mnoho let (vítez Benda 10,63s. + další čtyři borci pod 11 sekundovou hranicí), s výkonem 11,03 s. šesté místo. Všem výše jmenovaným i nejmenovaným legendám přejeme v nastupujícím krásném letním počasí pěkné sportovní výkony, Honzovi "Millhouse" Schillerovi navíc brzskou rekonvalescenci!!! Fotky z 1. a 2. kola I. ligy (Třebíč, N.M.n. Metují) naleznete zde.

Žádné komentáře