PROSTĚ DOBRÝ - osobní web MARTINA BOHMANA

AKTUALITY

Krátké zhodnocení SP v Altenbergu

Závody světového poháru v Altenbergu, které se uskutečnily minulý víkend se nesly ve znamení proměnlivého počasí, které mělo poměrně značný vliv na výkony jednotlivých posádek, o čemž svědčí i zrušení druhých finálových jízd v závodě 4 bobů.

Sobotní závod dvojek dopadl podle očekávání a zvítězil v něm německý tandem Lange-Kuske, byť s výrazně horšími starty (5,27 - 5,37 s.) než švýcarská exploze Hefti, který byť se svým brzdařem dosáhl v obou kolech startovního času 5,20, v konečných výsledcích ho lze nalézt až na 3. místě.

Náš první bob Danilevič - Gomola se úspěšně probojoval do 2. kola a celkově obsadil 18. příčku. CZE 2 ve složení Vrba - Bohman doplatil na zhoršující se počasí a husté sněžení, které do Altenbergu přišlo s koncem startovního pole v 1. kole a bohužel to "odnesl" jak start, tak výkon na trati. Přesto posádka obsadila letos nejlepší 25. místo.


Závod čtyřek byl opět poznamenán sněhovými přeháňkami a nakonec se tedy ponechalo pořadí po 1. kole jako celkové. Zvítězil tak ve světovém poháru vcelku málo známý němec Angerer. Dařilo se poměrně i oběma českým bobům, kdy CZE 1 dojela na 18. místě a CZE 2, kde se klukům (Vrba-Mottl-Bohman-Kozlovský) vcelku povedl jak start (od českého "A" dostali jen 7 setin), tak i jízda a trochu smolně skončili za branami finále jen o necelých 5 desetin.


Kvůli komplikacím všeho druhu na světový pohár do Igls odjela jen posádka v čele s Pištou, osattní boby jedou opět Altenberg, tentokrát v závodě EP. Dvojky se jedou ve čtvrtek ráno, čtyřky v neděli!

Poslední komentáře
11.12.2008 12:22:05: hlavně Lucenka žije v mejlce dyž si myslí, že klipa nesnědli, byla ukutná hostina v tom hřebčíně Alb...
10.12.2008 23:32:16: Já si myslím, že všichni jednáte hrozně neuváženě. Takový lidi já znám. Hrr do toho a pak co nejrych...
10.12.2008 21:34:57: No tak to je příspěvek na úrovni. Hele, ty to děláš jen z recese, viď?! smiley${1}
10.12.2008 21:27:09: tak jedine este ze by to ridila kuubisova nebo srstka a na brzde by jezdil dycky nakej jezevcik nebo...