PROSTĚ DOBRÝ - osobní web MARTINA BOHMANA

Benidorm 2009

Poslední den měl na programu tradičně dopolední specku a odpolední volno na pláži. V první části padaly zajímavé výnoky. Např. vyrovnaný český rekord na 400m (2x200m po 1´;první dvoustovka naordinována za 24,0) v podání Rudy Götze nebo osobák na pětistovku Pepy Proroka 1:01,69. Hvězdou specky byl ovšem vyhlášen Honza Schiller (který zde již tak čtyři dny působí značně zmateným dojmem). Po zapomenutých tretrách dnes nekompromisně nastoupil na hlavní úsek specky (300m), ovšem na čáru 315m, na což přišel asi 2 min. po doběhu. Takže benidormský stadion má o další kvalitní rekord víc.
Máme za sebou další týden ve Španělsku. Kvalití posilku a hlavně kvalitní specku. Titul miss laktát opět bezpečně uhájil Uhlajz. Dneska bylo na programu volno, masáž a výlet do Alicante. Další fotky dále v galerii.
Máme za sebou první trénink štafety 4x100, první specku - v soutěži Miss Laktát zvítězil Ing.Uhlík a taky první deštivý den. Na další dny už opět 20° a slunečno:)
Tady jsou první fotky.
Po cca 12 hodinovém cestování, zaviněném mj. hodinovým zpožděním letu z Prahy a dalším cca hodinovém čekání na zamluvené auto v Barceloně na letišti, dorazila naše početná výprava bezpečně do hotelu.

Časem se zde určitě objeví fotky a další zprávy o našem pobytu. Sportu zdar