PROSTĚ DOBRÝ - osobní web MARTINA BOHMANA

Velká kunratická 2009

Aneb Jarda Odvárka 3. a kolaps sl.Jašové.

FOTKY

trocha publicity

Výsledky

Startovní rošt na VK

velká kunratická_sta

Od 22/10 do 1/11 se celá skupina odebrala na tradiční podzimní šumavské soustředění. Letos značně vylepšené o tréninky na kole a kolečkových bruslích, skokanském můstku a místních sjezdovkách. Program celého soustředění byl aktualizován v Tr.deníčku na VK.

Soustředění se značně vydařilo. Cyklistická část trošku méně seděla Honzovi Schillerovi, který v zeleném špurterském dresu Erika Zabela, "lehce" ztrácel zejména v kopcích a po přesedlání na kvalitnějí nášlapné pedály, které ovšem neuměl vycvaknout při zastavení, několikrát zblízka otestoval povrch šumavských silnic.

Jediné zranění si tradičně přivodil trenér pan Petr a jeho příprava na VK tak bude do neděle spíše klidnějšího charakteru.

Po nedělní Velké kunratické se odehraje společenský vrchol letošní sezony a několika posledních desetiletí. Tradiční ultimátní Kalná hromada, letos vylepšená o: 10 let Ultimy a sraz slávistických ročníků 80-84. Akce to bude letos převeliká, jak ostatně napovídají oficiální pozvánky: NA KALNOU HROMADU

10 LET ULTIMY A SRAZ SLÁVISTICKÝCH ROČNÍKŮ 80-84

a promo fotografie

VELKÁ KUNRATICKÁ 2009

kunratická2009 kopie

V neděli 8.11.2009 nás čeká tradiční VELKÁ KUNRATICKÁ. Letos okořeněná hojnou účastí naší skupiny a zajímavou sázkou.

Bývalá elitní vytrvalkyně Lucka Jšová vyzvala na souboj průměrného bílého sprintera na 200m Honzu Schillera. Netradiční velice kopcovitá trať však neni šitá na míru ani jednomu z této dvojice. Pro Honzu jde o zhruba 16x delší trať, než obvykle běhá a křehké nohy slečny Jašové zas nemají s těmito náročnými kopci žádné zkušenosti.

Na trati se objeví i předseda ASK Ing. Vávlav Bláha, který se začal pro jistotu připravovat již v srpnu v italském Caorle. Dnes (14/10) navíc šéftrenér Novotný vyhecoval další sázku: Ing. Bláha x Bc. Schiller (aneb boj správní rady) o láhev chutného portského vína.

V kategorii veteránů si na vítězství brousí zuby vrchní šéftrenér Petr Novotný, který se poctivě připravuje zhruba 3x týdně na domácím stadionu.

Největším favoritem je ale Jaromír Odvárka s osobním rekordem 12.20 min. Překoná svůj osobní rekord nebo alespoň loňský čas 13:05 min.?

K vidění budou tedy zajímavé souboje. Přípravu našich borců budeme průběžně sledovat v TRÉNINKOVÉM DENÍČKU NA VK2009.